Cookies help MightySignal deliver its services. By using our services, you agree to our use of cookies.Learn more

QNB Finansbank Mobile Banking

Finansbank A.S.

Platform: Android
App ID: com.finansbank.mobile.cepsube
Price: Free
Category: Finance
30
SDKs Installed
12
SDKs Uninstalled
Last Scanned: about 1 month ago

Description

QNB Finansbank Mobile Banking allows you to access banking services anytime, anywhere!

You may easily access and manage your accounts, transfer money between your accounts, to a QNB Finansbank account or to another bank account and buy/sell foreign currency. You may access all information about your credit card like current term transactions, statements, next term installments and transactions that are pending for authorization. Also you can view exchange rates and use ATM/Branch Locator without logging in.

In order to start using QNB Finansbank Mobile Banking, all you need is your customer number and FinansPassword. If you do not already have one, you can get it by calling our Call Center.


QNB Finansbank Cep Şubesi ile şubeniz cebinizde. Bankacılık işlemlerinizi mobilden gerçekleştirebilmeniz için Cep Şubemiz ile her an her yerde yanınızdayız!

Bireysel Cep Şubemizden para transferlerinizi ve fatura/kurum ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilir, kredi kartı veya kredi taksit ödemelerinizi gerçekleştirip, döviz alış satış işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra karekod ile kartsız para çekme, e-Devlet Kapısı’na giriş, “Anında Destek” ile yazışarak işlem yapma gibi daha birçok bankacılık işlemini mobil uygulamamızdan dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

KOBİ Cep Şubemizden de bunlara ek olarak çek ödeme, alacak gözlem gibi işlemlerinizi yapabilir, tüm varlık ve borçlarınızı bir arada görebilir, POS işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Çalışma koşulu ve cironuzu görebilir, POS işlem hareketlerini gözlemleyebilir, bloke çözüm işlemi yapabilir, POS cihazınız için rulo ve sticker talebinde de bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Cep Şubesi’ni kullanmak için FinansŞifreniz olması yeterli! FinansŞifreniz yoksa kart ve hesap bilgilerinizle şifrenizi hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Publisher: Finansbank A.S.

Number of Apps: 5, including
Latest Update/Release: 36525 days ago

Rating:

4.5
Based on 306K ratings

Last Update

2.6.7
Released May 04, 2020

Requested Permissions:

42

User Base

Firmographic Data