Hit Radio Albania

DoTh-Apps

Platform: Android
App ID: org.hit.radio.albania
Price: Free
Category: Music & Audio
App is no longer available in the app store

Description

Më të shpejtë, më të plotë dhe të lehtë për t'u përdorur app, në sajë të operacionit të reja APP. Mbajtur deri në datën me të shtyjë deri Shërbimi në telefonin tuaj Android dhe tabletë!Me këtë app ju do të dëgjuar në emisionet radiofonike shqiptare në pajisjen tuaj Android, kanë shumë argëtim dhe gëzim.Më e mirë që ju të merrni app radio shqiptare për të lira!app Radio Albania është një kërkesë që lejon më shumë se 50 radio stacione shqiptare në lumë jetojnë për të dëgjuar për të zhanreve të ndryshme muzikore si pop, rock, valle, hip-hop, pop dhe muzikë klasike. Stacionet ju mund të kërkoni për një kategori të zhanër dhe muzikë tuaj. Këtu ju do të ndihmojë kërkimin Integruar për stacionet e radios. Për çdo stacion ju mund të gjeni informata shtesë. Ju mund të dëgjoni duke përdorur smartphone tuaj ose tabletë ndryshe në stacion radio në sfond. Të gjitha llojet e lidhjes mundur në stacionin tuaj të preferuar në radio për të dëgjuar (Internet mobil, tel ...)Ekziston edhe një lajm dhe Apps motit.Nuk janë, ndër të tjera, stacionet e mëposhtme radio në dispozicion:Club FM 100.4Club FM DiscoClub FM ShqipEnergyFM AlbaniaNRg 106.6 FMRadio 7 97.7 FMRadio AudionurRadio BletaRadio DardaniaRadio DJ 96.1 FMRadio EmigrantiRadio GurbetiRadio JugRadio Kanali ShqipRadio Kosova.NetRadio Lushnja 95.5 FMRadio Maria ShqiperiRadio MarimangaRadio PendimiRadio RaincaRadio RapsodetRadio Tirana 1Radio Tirana 2Radio Tirana 3Radio VatiRadio VicianaRadio VicianumRadio ZhelinaNews:azeta 55 OnlineGazeta Shqiptare Online24 ore lajmeRilindja DemokratikeGazeta SHQIP OnlineTirana TimesGazeta DitaGazeta MapoShqiptarjaGazeta Telegraf RTSH-Radio Televizioni ShqiptarTV KLANNëse ju doni të dëgjoni stacionet e radios shqiptare jashtë vendit, kjo është e mirë app radio për ju! Kjo app bukur, minimale dhe e dobishme, ju mund stacion radio shqiptare dëgjohet kudo!

Publisher: DoTh-Apps

Number of Apps: 73, including
Latest Update/Release: 693 days ago

Rating:

No Rating

Last Update

1.0
Released May 29, 2017

Requested Permissions:

No data

User Base

Firmographic Data

12
SDKs Installed
0
SDKs Uninstalled
Last Scanned: 704 days ago

Installed SDKs

  • A/B Testing (1)
  • Ad-Mediation (1)
  • App Platform (4)
  • Backend (2)
  • Deep-Linking (1)
  • Monetization (1)
  • Other (3)
  • Utilities (1)
  • web-development-platform (2)
No Rankings Data
No Ad Intelligence Data