MightySignal menu

ING Office

ING Uslugi dla Biznesu S.A.

 • Platform: iOS
 • App ID: 690442744
 • Price: Free
 • Category: Business, Finance
 • Website: ingksiegowosc.pl
 • Ad spend: No
 • Mobile Priority: Low
 • User Base Size: Weak
Live Scan This App

0
Installed ios SDKs

0
Uninstalled SDKs

 • No SDKs have been uninstalled since we started tracking this app

See Individual SDKs

App Ranking

This is a premium feature

Unlock now
App Ranking

Installs Over Time

This is a premium feature

Unlock now
Installs Over Time

Details

Publisher: ING Uslugi dla Biznesu S.A.
Number of Apps: 2, including

 • ING Office
Latest Update/Release: 36524 days ago

Description

Aplikacja umożliwia korzystanie z Fakturowania, Samodzielnej księgowości lub Biura rachunkowego ING. Pozwala w dowolnym miejscu wystawić i wysłać fakturę do kontrahenta. ING Office pozwala także na rejestrację klientom, którzy nie posiadają rachunku w ING Banku. Ważne informacje: - Masz już konto w Fakturowaniu lub Samodzielnej księgowości? – pobierz aplikację i zaloguj się pierwszy raz używając swojego loginu. 
 -  Nie masz konta w Fakturowaniu lub Samodzielnej księgowości? – zarejestruj się za darmo. 
 -  Jesteś klientem Biura Rachunkowego ING? – zaloguj się do systemu, by poznać swój PIN i pobierz aplikację ING Office. 
 -  Nie jesteś klientem Biura Rachunkowego ING? – zapoznaj się z ofertą. 
 Fakturowanie oraz Samodzielna księgowość są dedykowane dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek.
Biuro rachunkowe w ING zapewnia pełną obsługę kadrowo/płacową i jest dedykowane dla spółek rozliczających się za pomocą pełnych ksiąg rachunkowych. 
 Co zyskujesz korzystając z Fakturowania w ING Office? 
 Wygodne logowanie - jeśli chcesz, możesz ustawić logowanie biometryczne poprzez Face ID, Touch ID lub kod PIN. Koniec z wpisywaniem długich loginów i haseł. Łatwe wystawianie faktur - szybko i bez problemu wystawisz fakturę, gdy odwiedzi Cię klient lub w dowolnym innym miejscu. Wystarczy połączenie z internetem. Proste parowanie aplikacji – Aktywacja i łączenie aplikację mobilnej ING Office z Twoim kontem w ING Księgowość, pozwala na poznanie wszystkich możliwości systemu. Profesjonalne dokumenty - nie musisz być księgowym, by wystawiać prawidłowe dokumenty. System rozmieści na fakturze dane, które mu podasz i stworzy klarowny, spójny szablon. Możesz też dodać logo swojej firmy lub pieczęć prewencyjną. Pełen obraz finansów firmy i kontrola płatności - po zalogowaniu od razu widzisz, które z Twoich faktur czekają na zapłatę od kontrahenta i które sam musisz zapłacić. Dane przedstawione są przejrzyście i w klarowny sposób. Natychmiastowa wysyłka faktur - mając w ręce telefon możesz od razu wysłać swojemu klientowi fakturę na maila, zaraz po wystawieniu. Z każdego miejsca i o każdej porze. Koniec z przepisywaniem dokumentów - gdy tylko klient przekaże Ci fakturę, wystarczy że zrobisz jej zdjęcie. ING Office potrafi odczytać jej treść i przygotować dane do przelewu. Możesz też dodawać faktury w plikach .pdf, .jpg i .png. Twoja baza dokumentów - koniec ze żmudnym wyszukiwaniem faktur. Prosta w obsłudze baza dokumentów pozwoli Ci w mgnieniu oka odszukać właściwą fakturę. Kontrahenci i produkty w jednym miejscu - wystarczy, że podasz NIP kontrahenta, a ING Office sprawdzi jego dane w bazie GUS i uzupełni wszystkie istotne informacje. Możesz dodać własną bazę produktów z pliku lub wystawiać od razu faktury, wtedy system automatycznie doda je wprost z dokumentu. Zgodność z literą prawa - zespół wykwalifikowanych księgowych dba o pełną zgodność faktur wystawianych w ING Office z przepisami. Gwarantowane bezpieczeństwo - dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniom, Twoje dane są zawsze bezpieczne. Klienci Biura rachunkowego ING mogą, używając aplikacji ING Office, przekazywać faktury sprzedaży, kosztowe oraz dokumenty kadrowe do aplikacji ING KsięgowośćOnline – prosto w ręce opiekuna księgowego i/lub kadrowego.
Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom (szyfrowane protokołem, certyfikowane połączenie między aplikacjami oraz logowanie dedykowanym kodem PIN) dane Twojej firmy będą zawsze bezpieczne.

Last Update

Last Update 2.4.8

Released November 10, 2021

Requested Permissions

No data

User Base

User Base

Small unlock See which permissions

Firmographic Data

Firmographic Data

Small unlock See which permissions

Contact MightySignal

Please provide your name.
Please provide your surname.
Please provide your email.

Trusted by

 • Zendesk
 • Mixpanel
 • Amplitude

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.